Zabydlete se s láskou

Kde jinde bychom se měli cítit lépe než v našem vlastním domě? A nezáleží na to, zda máte obrovskou rodinou vilu či malou garsonku. Domov má být oázou klidu a míru, kam se má člověk rád vracet. Jak tedy zdokonalit interiér tak, aby se vám v něm dobře žilo?

Dekorace, „základní stavení materiál“
Tak jako si nedokážeme představit večerní róbu bez šperků, tak i k vybavení bytu nebytně patří doplňky. Polštářky, obrázky, koberečky,…to je jen výčet těch nejklasičtějších dekorací, které má snad v domácnosti každý. Fotografie, to je další doplněk, který dodá obývacímu pokoji či ložnici osobitý nádech. Fotky dodávají pocit, že místnost je zabydlená, a podávají o obyvatelích informace. Návštěvníkům ukazují, jestli jste šťastně ženatí, či vdané, kolik máte vnoučat, domácích mazlíčků, a tak dále.

Nezapomínejte na to, že byste to ani s výzdobou neměli přehánět, naopak, měl by pouze „doplňovat“ a zkrášlovat interiér. Dbejte na základní pravidlo, že v jednoduchosti je krása. A tak laďte celý interiér do jedné, maximálně dvou barev. Nechcete přece, aby vaše moderní kuchyně https://www.kuchynedusek.cz/kuchyne/moderni-kuchyne/ vypadala jako „vykřičený dům.“

Máte-li rádi starožitnosti, klidně to začleňte i do moderně vybaveného pokoje. Naopak, umíte-li dobře spojit „staré s novým“ vypadá celkový výsledek přímo famózně!